POKOJE

RODZINA ADDAMSÓW - WROCŁAW

To już 25 lat odkąd wujaszek Fester zaginął… Wy, jako kochająca Rodzina, zrobicie wszystko, aby go odnaleźć i poskładać do kupy… Dosłownie!

JUMANJI - WROCŁAW

Istnieją gry, których lepiej nie zaczynać... Pełne niebezpieczeństw, pułapek i niedokończonych historii. Jedną z takich gier jest JUMANJI, która teraz trafia w Wasze ręce. Czy będziecie na tyle odważni, by stawić czoła zagadkom i ukończyć grę?.. Czy zdołacie uwolnić Alana Parrisha, który został wchłonięty przez JUMANJI?

  GRA SIĘ ZACZYNA... dum dum dum dum dum...

WIOSKA SMERFÓW - WROCŁAW

Smerfom grozi wielkie niebezpieczeństwo! Gargamel odnalazł drogę do ich Wioski. Jedyną nadzieją jest wysmerfowanie eliksiru i przechytrzenie złego czarnoksiężnika. Czasu jest niewiele!
Pokój Wioska Smerfów zabierze Was do baśniowej krainy, w której stawicie czoła Smerfowym zadaniom i spróbujecie przechytrzyć Gargamela. Smerfna zabawa gwarantowana!

ŁOWCY SNÓW - BIELSKO-BIAŁA

Bywają takie chwile, w których zasypiamy, sami nawet nie wiedząc kiedy… Nasze sny to kraina niekończących się możliwości. Niezwykłe podróże, zadziwiające miejsca, wspaniałe przygody - wystarczy tylko zamknąć oczy! Pamiętajmy jednak, że każdy, nawet najpiękniejszy sen, może przemienić się w prawdziwy koszmar… I wtedy rodzi się tylko jedna myśl: „OBUDŹ MNIE!”, jak najszybciej!

ZODIAK - BIELSKO-BIAŁA

POZIOM: ŚREDNIO ZAAWANSOWANY
Znany dziennikarz wyruszył śladem seryjnego mordercy, pustoszącego ulice naszego miasta w ostatnich miesiącach. Niestety również po nim słuch zaginął. Tajemnice ostatnich morderstw i porwań wciąż pozostają bez odpowiedzi. Czy w naszym mieście znajdą się śmiałkowie, będący w stanie zdemaskować tajemniczego psychopatę, przedstawiającego się jako Zodiak?

JOKER - BIELSKO-BIAŁA

POZIOM: DOŚWIADCZONY
Wpadliście w pułapkę, a nawet o tym nie wiecie... To co na pozór jest  puste, może skrywać wiele tajemnic.....To co wydaje się proste, często bywa skomplikowane. Wystarczy jeden fałszywy krok, aby znaleźć się w prawdziwych tarapatach! Życie to jedna wielka gra! Why so serious?! HA, HA, HA !

TAJEMNICZA GRA - BIELSKO-BIAŁA

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY
Ktoś z Wami igra. Podążacie jego śladem, ale wciąż jest krok przed Wami. Czy uda Wam się odnaleźć wskazówki i dotrzeć do tajemniczej osoby ? Czy skrywana tajemnica ujrzy światło dzienne ? Czy uda Wam się rozwiązać tę zagadkę?

POSTERUNEK 13 - BIELSKO-BIAŁA

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY
To dzieje się tylko w najgorszych snach. Jesteście niewinni, a mimo to oskarżono Was o poważne przestępstwo, za które grozi surowa kara. Jednak dzięki inteligencji i błyskotliwości istnieje sposób, by dowieść swojej niewinności. Potraficie ją wykazać?